СПІЛЬНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ПРОЕКТ PNB І БФ “ТАБЛЕТОЧКИ”

Наші події

Компанія PNB долучається до допомоги онкохворим дітям й запускає проект з благодійним фондом «Таблеточки»

Компанія Professional Nail Boutique спільно з міжнародним благодійним фондом «Таблеточки» запускає проект, мета якого подбати про дітей, які потребують серйозної медичної допомоги.

Благодійний фонд «Таблеточки» з 2011 року щодня допомагає українським родинам перемагати рак, а лікарям — рятувати життя онкохворих дітей. Головне завдання фонду — перемогти дитячий рак в Україні.

Мета спільного проекту “Давайте творити красу разом для наших маленьких друзів” — зібрати кошти на лікування та іншу необхідну підтримку онкохворих дітей на шляху до одужання.

Для того, щоб взяти участь, необхідно придбати будь-який гель-лак в інтернет-магазині компанії pnb-shop.com.ua. З кожної проданої пляшки гель-лаку 5 гривень буде перераховано на кошти фонду.

Наша мета — надати фінансову допомогу дітям, підтримати культуру благодійності в Україні та разом з партнерами і клієнтами розвинути корпоративний соціальний стандарт. Ми обрали курс турботи та відповідальності про наших споживачів, тому вся наша продукція гіпоалергенна. Тепер це вибір не тільки на користь турботи про себе й своїх клієнтів, а й підтримка десятків онкохворих дітей та їхніх батьків, яким потрібна допомога.

Давайте творити красу разом для наших маленьких друзів!

Проект реалізується з 1 березня по 31 грудня 2020 року.