КомпаніяProfessionalNailBoutiqueпродовжуєдопомагатионкохворимдітям і запускаєновийпроєктізміжнароднимблагодійним фондом «Таблеточки». Мета спільногопроєкту «Творімо красу разом для наших маленьких друзів» — зібратикошти на лікування та іншунеобхіднупідтримкуонкохворихдітейна шляху до одужання.

З 1 березня 2021 року, купуючифірмовий браслет PNB в інтернет-магазинікомпанії pnb-shop.com.ua, грошівідцієї покупки перераховуватимуться до Фонду на допомогудіткам.

Упродовж 2020 року PNB разом ізклієнтамикомпаніїпожертвувалиорієнтовно 90 тисячгривень у фонд «Таблеточки». Разом із вами ми допомогликількомдітямборотися з онкологією.

Наша мета — надатифінансовудопомогудітям, підтримати культуру благодійності в Україні та разом із партнерами та клієнтамирозвинутикорпоративнийсоціальний стандарт. PNB — цевибір не лише на користьтурботипро себе і своїхклієнтів, завдякигіпоалергенному складу продукції, а й підтримкаонкохворихдітей, якимпотрібнадопомога, та їхніхбатьків.

Благодійний фонд «Таблеточки» з 2011 року щоднядопомагаєукраїнським родинам перемагати рак, а лікарям — рятуватижиттяонкохворихдітей. Головне завдання фонду — перемогти дитячий рак в Україні.

Творімо красу разом для наших маленьких друзів!

Проєктреалізовуватиметься з 1 березня 2021 року до 1 березня 2022 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
You need to agree with the terms to proceed

Меню